Nauja 4F parduotuvė!

Nauja 4F parduotuvė!4F yra įmonė, siūlanti aukštos klasės sportinę aprangą ir aksesuarus. Mūsų skiriamasis ženklas yra kokybės, technologijų, madingų medžiagų ir šiuolaikiško dizaino audinių derinys. Mūsų sporto prekių parduotuvė siūlo aprangą, tinkamą treniruotis, o taip pat - kasdieniam dėvėjimui.


Teikiame paramą profesionalams ir mėgėjams

Jau daugiau nei 13 metų remiame profesionalus ir mėgėjus, užsiimančius įvairiomis sporto šakomis, pavyzdžiui - bėgimu, važinėjimu dviračiais, fitnesu (lengvuoju kultūrizmu), slidinėjimu ir tenisu. Mes skatiname aktyvų gyvenimo būdą ir „fair play“ sporto varžybas. Motyvuojame žmones įveikti kliūtis ir skatiname, kad stengtųsi siekti vis geresnių sporto rezultatų.


Kuriame kompleksiškas prekes

Patys esame sportinio aktyvumo entuziastų grupė – reikliausi šių prekių vartotojai. Mes subūrėme labai stiprią kūrybinę komandą, kuriančią visą sporto aprangą bei aksesuarus, pradedant pirmine koncepcija renkantis tinkamą technologiją, spalvas ir užtikrinant dekoravimo kokybę, baigiant galutiniu projektu, tenkinančiu pirkėjus funkcionalumu ir dizainu.

Sportinių ir turistinių drabužių 4F parduotuvėje yra: sportinės striukės, sportiniai džemperiai, fitneso treningai, sportiniai kostiumai, flysiniai džemperiai, marškinėliai/t-shirt, žygio batai, slidinėjimo kelnės ir striukės, „softshell“ sportinė apranga, dviratininkų apranga, apatiniai termo drabužiai, kuprinės, kelioniniai krepšiai, sportiniai apatiniai ir visi sportiniai bei kelioniniai aksesuarai.

Panašūs

Nauja 4F parduotuvė!
Nauja 4F parduotuvė!
Naujienos
Užsukite!
Zenoteca
Zenoteca
Naujienos
Ekologiškos ir gardžios naujienos Zenoteca parduotuvėje!
Nauja Wawa parduotuvė!
Nauja Wawa parduotuvė!
Naujienos
Užsukite!