OPTOMETRIJOS CENTRAS

OPTOMETRIJOS CENTRAS

Akinių rėmeliams iki -50%!

 

 

Puiki proga atsinaujinti ir įsigyti naujus akinius. Pradžiuginkite save naujais akinių rėmeliais! Šiuo metu Optometrijos centro salonuose taikome iki -50% nuolaidą akinių rėmeliams.

 

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad akinių rėmelių pasirinkimas – varginantis, ilgas ir atsakingas procesas. Juk akinius nešiosite kasdien ir tai pirmas dalykas ką pastebi aplinkiniai.

 

Renkantis akinių rėmelius svarbu įvertinti jų lengvumą, patogumą, formą ir įvaizdį, kurį sukuria išsirinkti akinių rėmeliai. Taip pat atsižvelgti į dioptrijas ir kokių akinių lęšių pageidaujate. Nuo to priklauso akinių rėmelio modelis. Ne visi rėmeliai pritaikyti skirtingoms dioptrijoms. Optometrijos centre dirbantys profesionalai Jums patars ir padės išsirinkti tinkamiausius akinių rėmelius pagal norus ir galimybes. Pasinaudokite iki 50% nuolaida akinių rėmeliams ir įsigykite akinių rėmelius pigiau.

 

Platus akinių rėmelių pasirinkimas nenuvils nė vieno mūsų kliento. Mūsų optikose rasite tokius garsius prekinius ženklus kaip: Prada, Gucci, Chloe, RayBan, Dolce Gabanna, Saint Laurent ir kitus.

 

Apsilankykite Optometrijos centro salone ir išsirinkite savuosius akinius!

 

Be to, prieš perkant naujus akinių rėmelius, rekomenduojame nepamiršti užsiregistruoti regos patikrai ir taip pasirūpinti savo sveikata.

 

*Visas pasiūlymo sąlygas rasite www.optometrijoscentras.lt

 

Panašūs

Optometrijos centras
Optometrijos centras
Grožis ir sveikata
Apsaugokite savo akis nuo saulės šviesos! Fotochrominiai akiniai Optometrijos centro salonuose vos nuo 99 Eur*.
Drogas
Drogas
Grožis ir sveikata
DROGAS – didžiausias kosmetikos, grožio, sveikatos ir namų priežiūros priemonių parduotuvių tinklas Baltijos šalyse.
Douglas
Douglas
Grožis ir sveikata
DOUGLAS – tai didžiausias Europoje parfumerijos ir kosmetikos parduotuvių tinklas.