OPTOMETRIJOS CENTRAS

OPTOMETRIJOS CENTRASSkelbiame specialų pasiūlymą komfortiškiems lęšiams! Geriausius ir kokybiškiausius akinių lęšius įsigykite pigiau – VISIEMS progresiniams lęšiams, AddPower, SupeReader, Sync, EnRoute ir patalpų progresiniams akinių lęšiams taikoma -15% nuolaida!

 

Akinių lęšiai, kuriems yra taikoma nuolaida:

 

• Progresinių akinių lęšis turi palaipsniui besikeičiantį dioptrijų perėjimą, kuris užtikrina sklandų žiūrėjimą visais atstumais.

• SYNC III akinių lęšiai neleis akims būti įsitempusioms. Tai lęšiai, kurie yra su tolio zona ir pastiprinta lęšio zona apačioje. Taip akys sufokusuoja vaizdą dar lengviau, tad tai padeda išvengti akių nuovargio. 

• SupeReader skaitymo akinių lęšiai yra skirti žiūrėti trumpu atstumu. Su šiais lęšiais galima matyti net ištiestos rankos atstumu, tad jie gali būti naudojami ne tik skaitymui, bet ir darbui su kompiuteriu.

• AddPower akinių lęšiai suteikia platesnį matymo lauką, nei su įprastais skaitymo akiniais. Šie tinkami tiek skaitymui, tiek darbui kompiuteriu. Tad jums nebereikės nuolatos nusiiminėti akinių!

• EnRoute lęšiai sukurti vairuotojams, Speciali lęšio medžiaga ir danga – sugeria visus atspindžius nuo kelio, priešpriešinio transporto lempų, ir gerina matomumą per rūką.

 

*Akcijos sąlygas rasite Optometrijos centro tinklapyje.

Panašūs

RIMI
RIMI
Akcijos
Parduotuvėje „Rimi“ - ypatingas „Mano Rimi“ pasiūlymas!
OPTOMETRIJOS CENTRAS
OPTOMETRIJOS CENTRAS
Akcijos
Pasiūlymai akinių lęšiams!
OPTOMETRIJOS CENTRAS
OPTOMETRIJOS CENTRAS
Akcijos
Saulės akiniams -30% nuolaida!