OPTOMETRIJOS CENTRAS

OPTOMETRIJOS CENTRASOptometrijos centras
Galioja iki 2024-01-06

Skelbiame specialią kalėdinę akciją. Optometrijos centre įsigydami dovanų čekį už 50 Eur ir daugiau, papildomai PADOVANOSIME nemokamą optometrininko regos patikrą (asmenims nuo 18 metų)!

 

Kalėdos - tai magiškas laikas, kuomet visi dalinamės dėmesiu, šiluma ir stengiamės nudžiuginti savo artimuosius pačiomis geriausiomis dovanomis. Tad šiais metais dovanokite išskirtinai gerą dovaną - REGĖJIMĄ!

 

Optometrijos centras pristato šventiško dizaino kalėdinį dovanų čekį, kuris taps praktiška dovana Jūsų artimiesiems. Suteikite jiems galimybę pasirūpinti savo akių sveikata ir pasaulį matyti dar ryškiau.

 

Su dovanų čekiu nuo 50 Eur. Jūsų laukia išsami regos patikra pas optometrininką, kuris patikrins Jūsų akių sveikatą bei padės išsirinkti tinkamus akinių lęšius. Akinių rėmelius išsirinksite iš ypač plataus akinių rėmelių pasirinkimo. O jei ruošiatės atostogoms - su dovanų čekiu išsirinksite stilingus saulės akinius!

 

Ieškoti dovanų paskutinę minutę gali tapti tikru galvos skausmu. Tam, kad šis laikotarpis būtų malonesnis ir galėtumėte ramiai pasimėgauti Kalėdų laukimu, rekomenduojame pasirūpinti dovana iš anksto - įsigykite kalėdinį dovanų čekį Optometrijos centre!

 

*Akcijos sąlygas rasite Optometrijos centro tinklapyje.

Panašūs

RIMI
RIMI
Akcijos
Parduotuvėje „Rimi“ - ypatingas „Mano Rimi“ pasiūlymas!
OPTOMETRIJOS CENTRAS
OPTOMETRIJOS CENTRAS
Akcijos
Pasiūlymai akinių lęšiams!
OPTOMETRIJOS CENTRAS
OPTOMETRIJOS CENTRAS
Akcijos
Saulės akiniams -30% nuolaida!