OPTOMETRIJOS CENTRAS

OPTOMETRIJOS CENTRAS

Progresiniai akiniai + DOVANA!

Išbandykite dvi japonų gamintojo Hoya technologines naujoves už vienos kainą! Unikali galimybė Optometrijos centre: perkant progresinius akinių lęšius – DOVANA: vieno židinio akinių lęšiai su antirefleksine danga, kuri užtikrins ryškesnį matymą ir ilgaamžiškumą ARBA saulės lęšiai HOYATINT, dar geresnei matymo kokybei!

Naujosios kartos Hoya progresiniai akinių lęšiai suteiks visišką komfortą! 

Hoya turi platų progresinių lęšių pasirinkimą, savąjį favoritą ras kiekvienas klientas. Progresiniai akiniai – tai daugiafunkciniai akiniai, skirti vyresniems nei 40 metų asmenims, kuriems reikia skirtingų akinių skaitymui ir žiūrėjimui į tolį. Specialus progresinis lęšis turi palaipsniui besikeičiantį dioptrijų perėjimą, kuris užtikrina sklandų žiūrėjimą visais atstumais. Progresiniai lęšiai puikūs tuo, jog jie skirti ne tik matymui į tolį, bet ir matymui 1-3 metrų atstumu ir matymui iš arti.

Skamba sudėtingai, abejojate ar priprasite? Jokios rizikos – perkant šiuos komfortiškus lęšius, taikome 100% pripratimo garantiją*.

DOVANA – vieno židinio akinių lęšiai su antirefleksine danga, kuri užtikrins ryškesnį matymą ir ilgaamžiškumą ARBA saulės lęšiai HOYATINT.

Antirefleksas mažina atspindžius, akinių lęšiai taip greitai nesusibraižys, jie ilgiau išliks skaidrūs.

Saulės lęšiai HOYATINT apsaugos Jūsų akis saulėtą dieną nuo ultravioletinių spindulių, tai puiki galimybė turėti mėgstamus saulės akinius su Jūsų dioptrijomis.

*Visas pasiūlymo sąlygas rasite www.optometrijoscentras.lt


Panašūs

Optometrijos centras
Optometrijos centras
Grožis ir sveikata
Apsaugokite savo akis nuo saulės šviesos! Fotochrominiai akiniai Optometrijos centro salonuose vos nuo 99 Eur*.
Drogas
Drogas
Grožis ir sveikata
DROGAS – didžiausias kosmetikos, grožio, sveikatos ir namų priežiūros priemonių parduotuvių tinklas Baltijos šalyse.
Douglas
Douglas
Grožis ir sveikata
DOUGLAS – tai didžiausias Europoje parfumerijos ir kosmetikos parduotuvių tinklas.