Zenoteca

Zenoteca

I-VI 10:00-20:00, VII 10:00-15:00
Zenoteca

Pirmieji itališko vyno namai ZENOTECA. Vyno namuose Zenoteca prekiaujame tik išskirtiniu itališku vynu iš nedidelių specializuotų, tačiau pripažinimą pelniusių šeimyninių ūkių.

Zenoteca komanda kruopščiai atrenka vynus, asmeniškai pažįsta ir bičiuliaujasi su vyndariais, iš kurių perkamas vynas. 

Mūsų vyndariai labai vertina savo vardą, nedaro kompromisų dėl kokybės ir stovi nuošalyje ,,greito ir pigaus“ vartojimo kultūros autostradoje.

Mes palaikome SlowFood judėjimą ir jų vyndarius, todėl jų vynų rasite ir pas mus. Plečiame bendradarbiavimą su vyndariais, kurie pasirinko dar sudėtingesnį kelią ir gamina biologinius, biodinaminius (pagal ES reikalavimus) bei natūralius vynus.

Zenoteca vyninėje yra geriausias ir didžiausias vynų pasirinkimas iš Sicilijos, Veneto ir Pjemonto regionų, puikūs vynai iš Sardinijos, Lombardijos, Toskanos, Friulio, Trentino- Alto Adige ar lietuvių pamėgto Puglios regiono.  Dauguma mūsų pristatomų vyndarių yra FIVI (Fedarazione Italiana Vignaioli Indedipendenti) nariai. Jie patys augina vynuoges, patys gamina vynus, išpilsto ir brandina savo vyno namuose, patys prekiauja, garantuoja kokybę ir pagarbą regiono vyno gamybos tradicijoms.

Taip pat ZENOTECA gali jums pasiūlyti tyrą skirtingų alyvuogių rūšių aliejų, džemus, užtepėles bei kitus itališkus delikatesus. 

Vynas tai kelionė, o ne tikslas!  


Panašūs

RIMI
RIMI
Kokybiškas maistas
Rimi - kiekvieną dieną geriau!
Prezo kepyklėlė
Prezo kepyklėlė
Kokybiškas maistas
PREZO – kepyklėlė, į kurią norisi sugrįžti
ASSORTI
ASSORTI
Kokybiškas maistas
ASSORTI yra išskirtinių, itin aukštos kokybės maisto ir kasdienių prekių parduotuvė.