Draugiški gyvūnams

Draugiški gyvūnamsGeriausias apsipirkimo, laisvalaikio ir pramogų patirtis kurdami visai šeimai, jos negalėtume įsivaizduoti be mūsų visų mylimų augintinių🐶😻Todėl esame gyvūnams draugiška vieta. Užsukite pas mus apsipirkti bei puikiai praleisti laiką kartu su savo mylimais keturkojais – pasirūpinome, kad jie Vilnius Outlet erdvėse jaustųsi saugiai, maloniai bei patogiai🐾

 

Siekdami užtikrinti savo lankytojų ir jų augintinių komfortą, prašome laikytis kelių paprastų taisyklių.

 

👫Žinome, kad šeimoje augintiniais rūpinasi visi, tačiau keturkojai į Vilnius Outlet vidų gali įeiti tik su vyresniais nei 18 metų lankytojais.

🌍Mūsų lankytojai su augintiniais laukiami visose Vilnius Outlet erdvėse, išskyrus šiose taisyklėse nurodytas ir specialiu ženklu pažymėtas vietas. 

🏠Esame už gyvūnų laisvę, tačiau savo erdvėse kuriame saugią aplinką. Todėl keturkojus šeimos narius privaloma vestis su pavadėliu arba neštis nešyklėse. Pavadėlis negali būti ilgesnis nei 1 metras ir lankytojas turi įvertinti, ar šuniui reikalingas antsnukis.

👶Vaikai gyvūnus labai myli, tačiau augintinius vestis į mūsų mažiesiems skirtas erdves 3-ajame aukšte draudžiama. 

 🧤Norime, kad mūsų lankytojai jaustųsi kaip namuose, o juose gyvūnams kuriame švarią ir higienišką aplinką. Todėl, laikydamiesi higienos taisyklių, keturkojų šeimininkus raginame sutvarkyti augintinių paliktą mažą ar didelę netvarką.

 🛗Meilė augintiniui gali pakilti iki Mėnulio ir atgal, tačiau prieš kildami liftu, pasiteiraukite, ar kiti lankytojai neprieštarauja jūsų keturkojo bičiulio draugijai.

 🥇Augintiniai mus apdovanoja ne tik dėmesiu, bet ir įsipareigoja rūpintis savo keturkojų ir aplinkinių saugumu bei gerove. Todėl užtikrinkite, kad gyvūnai elgtųsi draugiškai, nepalikite savo mylimų bičiulių be priežiūros ir būkite atsakingi.

 

Išsamias Vilnius Outlet taikomas vidaus elgesio taisykles augintiniams rasite ČIA.

 

Atvykite kartu, nes jūsų keturkojai bičiuliai – mūsų lAUkiaMIAUsi!🐱🐶

Panašūs

NAUJOS KARTOS LIETUVA
NAUJOS KARTOS LIETUVA
Naujienos
Privačių elektromobilių įkrovimo prieigų įrengimas.
KALĖDŲ MUGĖ
KALĖDŲ MUGĖ
Naujienos
Metas parodyti tai, ką kuriate!
Draugiški gyvūnams
Draugiški gyvūnams
Naujienos
Lankytis Vilnius Outlet kviečiame smagiAUAUAU ir linksMIAU🐈🐕