Apie mus

Tai ne dar vienas prekybos centras.
Pailsėti reikia dažniau nei apsipirkti. Todėl ateikite pas mus pailsėti. Būtent apie lėtą, harmoningą ir patogų laisvalaikį galvojome kurdami moderniausią prekybos centrą Lietuvoje - Vilnius Outlet. Šiomis vertybėmis vadovavomės planuodami vidaus erdves. Čia didžiausią plotą paskyrėme ne prekybai, kaip įprasta kituose prekybos centruose, o poilsiui. Interjeras yra erdvus, todėl nereikės su kitais pirkėjais remtis alkūnėmis.

Vilnius Outlet - didelis, bet jaukus.

Pritaikytas jaukiam šeimos laisvalaikiui - šviesiose ir protingai išplanuotose erdvėse beveik neįmanoma pasimesti. Ir nors prekybos centrą kūrėme šeimai, tačiau Gourmet aukštas puikiai tiks ir romantiškiems pasimatymams.

Ateikite čia ne apsipirkti, o pasibūti.

Jūsų laukia netrukus įsikursiančios net 6 Apollo kino salės, kuriose galėsite atsipalaiduoti, ištiesti kojas ir mėgautis kino filmais. Gurmanų aukšte 30 kavinių ir restoranų šefai varžysis, kad įtiktų Jūsų išlavintam skoniui. Čia pat rasite ir begales kitų būdų kokybiškai pasiilsėti - šiuo metu tai didžiausias laisvalaikiui skirtas plotas visoje Lietuvoje.

Vaikai nepatars, kuri suknelė geresnė.

Jie laiką mieliau leis Lovely Mess Zuikių Mieste arba SkyPark atrakcionų parkuose po stogu ar čia pat esančiuose būreliuose. Vietoje to, kad suktumėte galvą, kuo užimti savo smalsiuosius, verčiau repetuokite, kaip juos mėginsite įkalbėti važiuoti namo.

Didžiausias outlet parduotuvių pasirinkimas vienoje vietoj.

Na ir žinoma, viduje rasite daugiausiai Outlet parduotuvių visoje Šiaurės Europoje. Žinomiausių prekės ženklų drabužius čia įsigysite už vos dalį jų pradinės kainos.

Nestresuokite. Tai ne juodasis penktadienis. Tai nesibaigiantys geri pasiūlymai tiesiai iš originalių gamintojų, visus metus. Ir taip - visose 130 outlet parduotuvių.

Patogumas prasideda stovėjimo aikštelėje.

Vilnius Outlet įsikūrė patogioje vietoje - prie Vakarinio aplinkkelio. Todėl galite pamiršti apie automobilių spūstis. O atvykę visada rasite laisvą vietą automobiliui pastatyti. Net stovėjimo aikštelė pas mus - be jokio streso.

Sukurta Jūsų poilsiui.

Lėtas ir harmoningas laisvalaikis - tai kažkas naujo ir nepatirto, nes dažnam apsilankymas prekybos centre asocijuojasi su chaosu ir skubėjimu. Kol kiti, lyg akis išdegę, medžioja akcijas - galime jus nuraminti, nuolaidos mūsų outlet parduotuvėse yra taikomos visoms prekėms. Tikrai taip, visoms.Šeimos traukos centras Vilnius Outlet.

Sukurta Jūsų poilsiui. Žemos kainos - tik tarp kitko.