APOLLO KINAS

APOLLO KINAS

Naujos kartos kino teatras

Vilniuje duris atvėrė visiškai naujas, technologiškai moderniausias ir aukščiausią komfortą užtikrinantis kino teatras „Apollo Kinas Vilnius Outlet“. Pačią geriausią vaizdo kokybę užtikrins aukščiausios raiškos ir naujausios, ketvirtosios kartos „Christie Real|Laser™“ lazeriniai projektoriai, o geriausius erdvinius garsus atkurs moderniausios 7.1 „Christie Vive Audio“ ir „Dolby“ garso sistemos . Šie technologiniai sprendimai padės atitrūkti nuo realybės ir išgyventi ekrane matomus vaizdus taip, lyg patys žiūrovai juose dalyvautų.
Prie pačios geriausios kino teatro patirties prisidės ir unikalus „Apollo Kinas“ interjero ir architektūros dizainas. Jo dėka kiekvienas lankytojas, vos įžengęs į kino teatro patalpas, pasijus kaip visiškai kitoje erdvėje, kurioje pildosi slapčiausios svajonės ir atrandami visiškai nauji pasauliai.

 

Visu kūnu juntamas komfortas

Nuo pirmo žingsnio kino salėje iki paskutinės akimirkos filme, „Apollo Kinas Vilnius Outlet“ lankytojus pasitiks išskirtinis komfortas. Visose naujojo kino teatro salėse įrengtos trijų tipų odinės kėdės. Tai vienvietės Klubo kėdės, Dvivietės sofos ir pačios patogiausios Žvaigždžių kėdės – atlošiami ir šildomi krėslai, kuriuose įmontuotų liečiamų ekranų pagalba galėsite užsisakyti maistą, užkandžius ir gėrimus viso filmo metu. Nepriklausomai nuo pasirinktos vietos, visu kūnu galėsite pajusti didžiausią komfortą, kurio nesinorės palikti.

 

Panašūs

APOLLO KINAS
APOLLO KINAS
Pramogos
Apollo Kinas - naujiems kino potyriams!
HADO
HADO
Pramogos
Į Olimpines žaidynes pretenduojanti technologinė ateities sporto šaka – jau Lietuvoje!
Pasivažinėjimas traukinuku
Pasivažinėjimas traukinuku
Pramogos
Vaikų džiaugsmas - traukinukas - laukia Jūsų 3-iame aukšte!