Renginiai

Renginių - niekada nebūna per daug! Užsuk, išgirsk ir pamatyk populiariausių grupių koncertus ir pasirodymus!

Vaikų diena
Jau birželio 4 d. 11-17 val. prekybos centras skambės vaikų juoku ir spindės šypsenomis. Apsilankykite!
Burtininkų puota
Gegužės 22 d. 11 val. aktorių duetas taps burtininkais ir, žiūrovų padedami, kartu kurs magišką burtažodį.
„Gera pradžia" nemokami teatriniai žaidimai 6-36 mėn. vaikams
Teatriniai žaidimai 6-36 mėn. vaikams. Gegužės 23 d. 10:30 val.
Trys paršiukai
Gegužės 24 d., 19:00. Trys paršiukai - tai Š.Pero pasakos motyvais pastatytas Raganiukės teatro spektaklis. Veiksmas nukelia žiūrovus į mišką, kuriame paršiukai statysis namelius. Tačiau jų ramybę sudrums vilkas, kuris bandys visokiais būdais išvilioti paršelius iš namelių ir praryti.
Lobio ieškojimas
Gegužės 25 d., 19:00. Šis teatralizuotas pasirodymas įtrauks vaikus į aktyvią, nuotaikingą paslėpto lobio paiešką. Išstudijavę rastą žemėlapį su aktoriais kibsime spręsti užduočių, įveiksime iššūkius ir visi kartu būsime apdovanoti už pastangas.
Mikė Pūkuotukas ir jo draugai
Gegužės 26 d. 19:00 val. Nemokamas interaktyvus spektaklis "Mikė Pūkuotukas ir jo draugai" 3-8 m. vaikams, vyks VILNIUS OUTLET II - ame aukšte, šalia infocentro.
Pasakų karuselė
Gegužės 28 d., 11:00. Aktorių duetas įtrauks vaikus į tikrą pasakų karuselę, rungtyniaudami, kuris geresnę istoriją paseks.
Spalvų gama
Gegužės 29 d., 11:00. Muzikalių aktorių duetas tyrinės vaivorykštės spalvas. Kaip skamba raudona, kuo kvepia mėlyna? Kartu su vaikais mėginsime ne tik ištyrinėti, pačiupinėti ir išžaisti visas pagrindines spalvas, bet ir išsirinksime mėgstamiausią.
Apie žuvis, ausis ir mamą
Birželio 1 d. 19:00 - 19:45 val. Nemokamas teatralizuotas koncertas " Apie žuvis, ausis ir mamą" vyks VILNIUS OUTLET II - ame aukšte, šalia infocentro.
Aštuntadienis
Birželio 5 d., 11:00. Aštuntadienis – tai diena, kurios labai trūksta savaitės kalendoriuje! Tai diena, kai galėtų nutikti keisčiausi dalykai ir būtų galima elgtis kaip tik nori!
Kelionė į pasaulio kraštą
Birželio 22d., 19:00 val. Aktorių duetas pasakos nuoširdžią pasaką apie mažytį ančiuką, kuris labai norėjo sužinoti, kurgi teka upė. Tai istorija apie augimą ir gyvenimo iššūkius.