Dovanų kortelė

VILNIUS OUTLET dovanų kortelė

VILNIUS OUTLET — didelis, bet jaukus.

Pritaikytas jaukiam šeimos laisvalaikiui — šviesiose ir protingai išplanuotose erdvėse beveik neįmanoma pasimesti. Ir nors prekybos centras kūrtas šeimai, tačiau Gourmet aukštas puikiai tiks ir romantiškiems pasimatymams.

Jūsų laukia net 6 Apollo kino salės, kuriose galėsite atsipalaiduoti, ištiesti kojas ir mėgautis kino filmais. Gurmanų aukšte 30 kavinių ir restoranų šefai varžysis, kad įtiktų Jūsų išlavintam skoniui. Čia pat rasite ir begales kitų būdų kokybiškai pasiilsėti — šiuo metu tai didžiausias laisvalaikiui skirtas plotas visoje Lietuvoje.

Vaikai nepatars, kuri suknelė geresnė. Jie laiką mieliau leis Mini city arba Super sky park atrakcionų parkuose po stogu ar čia pat esančiuose būreliuose. Vietoje to, kad suktumėte galvą, kuo užimti savo smalsiuosius, verčiau repetuokite, kaip juos mėginsite įkalbėti važiuoti namo.

Didžiausias outlet parduotuvių pasirinkimas vienoje vietoje. Na ir žinoma, viduje rasite daugiausiai Outlet parduotuvių visoje Šiaurės Europoje. Žinomiausių prekės ženklų drabužius čia įsigysite už vos dalį jų pradinės kainos.

Nestresuokite. Tai ne juodasis penktadienis. Tai nesibaigiantys geri pasiūlymai tiesiai iš originalių gamintojų, visus visus metus. Ir taip — visose 130 outlet parduotuvių.

Lėtas ir harmoningas laisvalaikis — tai kažkas naujo ir nepatirto, nes dažnam apsilankymas prekybos centre asocijuojasi su chaosu ir skubėjimu. Kol kiti, lyg akis išdegę, medžioja akcijas — galime jus nuraminti, nuolaidos outlet parduotuvėse yra taikomos visoms prekėms. Tikrai taip, visoms visoms.

Dovanų kortele negalima atsiskaityti bankuose, už tabako, alkoholio gaminius bei lošimo paslaugas.

Atsiprašome, šiuo metu VILNIUS OUTLET dovanų kortele nėra galimybės atsiskaityti šiose parduotuvėse: SKY PARK, CRAFT PICA, WRAPERIA IR DIRTY WOK, SCREENSHOP, LINOS ARTELĖ/ PAULINI, GARNYRIJA, GYM+, RAKTINĖ, F8 OUTLET, vaikų kirpykla ČIK ČIK, ROLANDO DARŽOVĖS, HIATUS, ATLANTIC, SUSHI EXPRESS.