TEATRINIAI ŽAIDIMAI 6-36MĖN. VAIKAMS

TEATRINIAI ŽAIDIMAI 6-36MĖN. VAIKAMSPirmadienis – labai gera diena! Nes kiekvieną pirmadienio rytą 10:30 Vilnius Outlet vyks teatrinių žaidimų programa „Gera pradžia“. Užsiėmimai pritaikyti patiems jauniausiems 6-36 mėn. vaikams ir juos lydintiems suaugusiems. Kviečiame atvykti ir pasimėgauti smagia vaikų kompanija, muzikos garsais ir kūrybiškais žaidimais, skirtais mažųjų lavinimui ir džiaugsmui.

 

Trukmė: 45 min.

Užsiėmimas vyks 3 aukšte.

Renginys nemokamas, registracija nereikalinga.

 

Užsiėmimų metu žaidžiame sensorinius žaidimus, per judesį ir ritmą ugdome vaikų kalbą ir motoriką. Daug dėmesio užsiėmimuose skiriama muzikai: jos atlikimui, klausymui ir pajautimui. Dainuosime ir šoksime pagal originalias ir visų jau pamėgtas vaikiškas daineles bei lietuvių liaudies kūrinius, mokysimės rimuočių.
Mes žinome, kad ikimokyklinio amžiaus vaikai atkartoja viską, ką daro tėvai, todėl būtent jie yra geriausi savo vaikų mokytojai. Programos metu aktoriai kaskart pristatys įvairius žaidimus, daineles ir edukacinius pratimus, kuriuos galėsite žaisti namuose visą likusią savaitę.
Edukacinę muzikinę programą ves teatro vaikams “Pradžia” aktorės Gintarė Latvėnaitė arba Greta Šepliakovaitė.

Panašūs

VILNIAUS BREIKO LYGA
VILNIAUS BREIKO LYGA
ANT šokių studija organizuoja renginį: Vilniaus Breiko Lyga vol.11, kuris vyks jau Gruodžio 3 d.(sekmadienį) Vilnius Outlet 2-ojo aukšto renginių aikštėje.
GIGANTIŠKŲ VABALŲ PARODA
GIGANTIŠKŲ VABALŲ PARODA
Nemokama edukacinė gigantiškų vabalų paroda | Vilnius Outlet, V. Pociūno g. 8
MEGA BLOKS
MEGA BLOKS
Nemokama „Mega Bloks“ konstravimo erdvė prekybos centre „Vilnius Outlet“ 1 aukšte prie RIMI.