Teatriniai žaidimai 6-36 mėn. vaikams

Teatriniai žaidimai 6-36 mėn. vaikamsPirmadienis – labai gera diena! Nes kiekvieną pirmadienio rytą 10:30 Vilnius Outlet vyks teatrinių žaidimų programa „Gera pradžia“. Užsiėmimai pritaikyti patiems jauniausiems 6-36 mėn. vaikams ir juos lydintiems suguausiems. Kviečiame atvykti ir pasimėgauti smagia vaikų kompanija, muzikos garsais ir kūrybiškais žaidimais, skirtais mažųjų lavinimui ir džiaugsmui.
Trukmė: 45 min.
Užsiėmimas vyks 3 aukšte.
Renginys nemokamas, registracija nereikalinga.Užsiėmimų metu žaidžiame sensorinius žaidimus, per judesį ir ritmą ugdome vaikų kalbą ir motoriką. Daug dėmesio užsiėmimuose skiriama muzikai: jos atlikimui, klausymui ir pajautimui. Dainuosime ir šoksime pagal visiems puikiai žinomas vaikiškas daineles bei lietuvių liaudies kūrinius, mokysimės rimuočių.
Mes žinome, kad ikimokyklinio amžiaus vaikai atkartoja viską, ką daro tėvai, todėl būtent jie yra geriausi savo vaikų mokytojai. Programos metu aktoriai kaskart pristatys įvairius žaidimus, daineles ir edukacinius pratimus, kuriuos galėsite žaisti namuose visą likusią savaitę.
Edukacinę muzikinę programą pasikeisdamos ves teatro vaikams “Pradžia” aktorės Gintarė Latvėnaitė ir Greta Šepliakovaitė.

Panašūs

Spalvų gama
Spalvų gama
NEMOKAMA TEATRINĖ EDUKACIJA birželio 29 d., 19:00 val.
Pasakų karuselė
Pasakų karuselė
NEMOKAMA TEATRINĖ EDUKACIJA liepos 2 d., 12:00 val.
Vaikystės kambarėliai
Vaikystės kambarėliai
NEMOKAMA TEATRINĖ EDUKACIJA liepos 1 d., 18:00 val.