Tarptautinė kačių paroda

Tarptautinė kačių parodaOrganizatoriai kviečia visus pasigrožėti ir iš arčiau susipažinti su skirtingomis kačių veislėmis kurių bus apie 25. Jų tarpe bus ir ypač retai parodose matoma mekongo bobteilų veislė bei dar tik pripažinimo keliu einanti elfų veislė, vienu metu išvysite daugiau kaip 200 kačių.
Šeštadienį ir sekmadienį nuo 10 val. ryto parodos lankytojai „Vilnius Outlet“ galės grožėtis katėmis iš visos Lietuvos ir kaimyninių šalių – Estijos, Latvijos bei Lenkijos.
Abi dienas vyks WCF kačių ringai, bei įvairūs šou tokie kaip vienspalvių kačių, trumpo plauko kačių, beplaukių kačių ir pusilgio kailio kačių. Taip pat vyks atsiri kačių ir katinų šou. Kaip visada dieną užbaigs finalinis gražiausių kačių konkursas (Best in show).
Žiūrovai renginio metu turės progą pabendrauti su veisėjais, sužinoti apie konkrečių veislių ypatumus, charakterį, priežiūrą ir maitinimą. Tai puiki proga išsirinkti labiausiai asmens gyvenimo būdą ir grožio kriterijus atitinkančią veislę, o galbūt ir atras veislyną iš kurio norės įsigyti naują šeimos narį.
Renginio vieta: Vilnius Outlet, V. Pociūno g. 8, 3 aukštas.
Darbo laikas: 15 d.  10-19 val., 16 d. 10-18 val.
Renginys nemokamas.

Panašūs

„Hot Wheels“ nemokama žaidimų erdvė
Nemokama „Hot Wheels“ žaidimų erdvė
Jau nuo rugsėjo 27 d. iki spalio 17 d. 2-ame aukšte, renginių aikštėje
Turgelis vaikams
Turgelis vaikams
Jau nuo spalio 1 d. šeštadieninis Mamų bendruomeniškumo renginys, kurio metu galėsite parduoti ir/ar įsigyti geros kokybės vaikiškus daiktus ir drabužius! Renginio vieta: 2 aukštas, šalia parduotuvės Nike. Renginio organizatorius: Turgelis vaikams
Sekmadienio blusturgis
Sekmadienio blusturgis
Kiekvieną sekmadienį nuo spalio 2 d. Renginio vieta: 2 aukštas, šalia parduotuvės Nike. Renginio organizatorius: Weekend bazar