4F OUTLET

4F OUTLET

4F yra įmonė, siūlanti aukštos klasės sportinę aprangą ir aksesuarus. Mūsų skiriamasis ženklas yra kokybės, technologijų ir madingų medžiagų ir šiuolaikiško dizaino audinių derinys. Mūsų sporto prekių parduotuvė siūlo aprangą, tinkamą treniruotis, o taip pat - kasdieniam dėvėjimui.

 

Teikiame paramą profesionalams ir mėgėjams

Jau daugiau nei 13 metų remiame profesionalus ir mėgėjus, užsiimančius įvairiomis sporto šakomis, tame - bėgimu, važinėjimu dviračiais, fitnesu (lengvuoju kultūrizmu), slidinėjimu ir tenisu. Mes skatiname aktyvų gyvenimo būdą ir „fair play“ sporto varžybas. Motyvuojame žmones įveikti kliūtis ir skatiname, kad stengtųsi siekti vis geresnių sporto rezultatų.

 

Kuriame kompleksiškas prekes

Patys esame sportinio aktyvumo entuziastų grupė – reikliausi šių prekių vartotojai. Mes subūrėme labai stiprią kūrybinę komandą, kuriančią visą sporto aprangą bei aksesuarus, pradedant pirmine koncepcija renkantis tinkamą technologiją, spalvas ir užtikrinant dekoravimo kokybę, baigiant galutiniu projektu, tenkinančiu pirkėjus funkcionalumo ir dizaino atžvilgiu.

 

Sportinių ir turistinių drabužių 4F parduotuvės pasiūla: sportinės striukės, sportiniai džemperiai, fitneso treningai, sportiniai kostiumai, flysiniai džemperiai, marškinėliai/t-shirt, žygio batai, slidinėjimo kelnės ir striukės, „softshell“ sportinė apranga, dviratininkų apranga, apatiniai termo drabužiai, kuprinės, kelioniniai krepšiai, sportiniai apatiniai ir visi sportiniai bei kelioniniai aksesuarai.

Panašūs

sporto aprangos modeliai
NIKE
Sporto ir laisvalaikio prekės
Nike Išparduotuvė - didžiausias sporto aprangos ir avalynės asortimentas bei nuolaidos iki -70%.
audimas išparduotuvė vitrina
AUDIMAS IŠPARDUOTUVĖ
Sporto ir laisvalaikio prekės
Mūsų tikslas - kurti išskirtinai patogius drabužius tavo laisvalaikiui, suteikti galimybę megautis harmoningu, kupinu gyvybinės energijos gyvenimu.
helly hansen modelio iliustracija
SPORTLAND OUTLET
Sporto ir laisvalaikio prekės
SPORTLAND OUTLET yra tarptautinis garsiausių pasaulio sporto bei laisvalaikio prekinių ženklų prekes parduodančių išparduotuvių tinklas.