Atrask save su SPORTLAND! SPORTLAND OUTLET – tarptautinis garsiausių pasaulio sporto bei laisvalaikio prekių ženklų išparduotuvių tinklas, savo veiklą vykdantis jau daugiau nei 20 metų! Mes siekiame, kad klientai ne tik atrastų stilingų ar komfortiškų drabužių, bet jų dėka dar labiau susižavėtų aktyviu laisvalaikiu! SPORTLAND parduotuvės yra visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose, kur visuomet galima rasti kokybiškų ir stilingų žinomiausių pasaulio prekių ženklų, tokių kaip: The North Face, Converse, Jordan, Nike, Helly Hansen, Adidas, Timberland. Garantuojame, kad žinote visus šiuos pavadinimus, o mūsų išparduotuvėje įsigysite ir daugelį kitų pamiltų, o galbūt ir dar neatrastų ženklų su nuolaidomis! SPORTLAND išparduotuvė kiekvienam pasiūlys prekių pagal jų pomėgius ir poreikius: kuprinės, kamuoliai, kepurės, striukės laisvalaikiui bei išvykoms į gamtą, sportiniai bei laisvalaikio bateliai, krepšiai, sandalai ir begalė kitų prekių vaikams, vyrams bei moterims! Visa tai įsigysite su akcija ir itin žemomis kainomis, nes kiekvieną dieną SPORTLAND parduotuvėje Vilniuje – IŠPARDAVIMAS! Užsukite ir išsirinkite sporto drabužių bei inventoriaus iš didžiausio sporto prekių prekybos tinklo Lietuvoje išparduotuvės! SPORTLAND OUTLET – kokybę ir viliojančią kainą garantuojanti parduotuvė, kurioje tiek Jūs, tiek aktyvų laisvalaikį mėgstantis draugas tikrai ras lūkesčius ne tik išpildančių, bet ir pranokstančių sporto prekių.

 

Parduotuvę rasite 2-ame aukšte.

Panašūs

sporto aprangos modeliai
NIKE
Sporto ir laisvalaikio prekės
Nike Išparduotuvė - didžiausias sporto aprangos ir avalynės asortimentas bei nuolaidos iki -70%.
audimas išparduotuvė vitrina
AUDIMAS IŠPARDUOTUVĖ
Sporto ir laisvalaikio prekės
Mūsų tikslas - kurti išskirtinai patogius drabužius tavo laisvalaikiui, suteikti galimybę megautis harmoningu, kupinu gyvybinės energijos gyvenimu.
helly hansen modelio iliustracija
SPORTLAND OUTLET
Sporto ir laisvalaikio prekės
SPORTLAND OUTLET yra tarptautinis garsiausių pasaulio sporto bei laisvalaikio prekinių ženklų prekes parduodančių išparduotuvių tinklas.