NIKE - kokybiškam ir patogiam laisvalaikiui! NIKE išparduotuvė Vilniuje pavergs Jūsų širdį milžinišku sporto aprangos ir avalynės asortimentu bei nuolaidomis iki -70%. Sunku būtų neatpažinti pasaulio pripažinimą ir pasitikėjimą gavusių NIKE ženklų - Air Force, Air Max ar Jordan, kuriuos visus rasite NIKE parduotuvėje Vilniuje. Čia kiekvienas atras tai, ko ieško – ar tai bebūtų kelnės, ar megztiniai, džemperiai, šortai, maudymosi kostiumėliai, paltai ar striukės vyrams, moterims bei vaikams. Ne tik patogūs, bet ir nuostabaus bei išskirtinio dizaino drabužiai futbolui, krepšiniui, lengvajai atletikai, tinkliniui, tenisui ir daugeliui kitų sporto šakų padės kiekvienam atrasti savo stilių! Ši JAV sporto ir laisvalaikio aprangos, avalynės ir įrangos gamintoja – viena žinomiausių pasaulinėje rinkoje. Ir ne be reikalo! Šis prekės ženklas vertas klientų pasitikėjimo ir pagarbos dėl daugelio priežasčių, tačiau didžiausios: komfortas, kokybė ir stilius. NIKE kreipia dėmesį ne tik į besikeičiančias madas, bet ir žmonių norus. Dėl šios priežasties NIKE yra vienas mylimiausių pasirinkimų sportinių drabužių bei inventoriaus rinkoje visame pasaulyje. Šis prekės ženklas pastebėjo, jog atletams skirti drabužiai tinka bei patinka ir sportu neužsiiminėjantiems asmenims, todėl dabar turime galimybę laisvalaikį leisti komfortiškai bei madingai. Apsilankykite NIKE išparduotuvėje Vilniuje ir atrasite drabužių, leidžiančių jaustis savimi arba padėsiančių atrasti savo stilių už žemiausią kainą! 

 

Parduotuvę rasite 2-ame aukšte.

Panašūs

sporto aprangos modeliai
NIKE
Sporto ir laisvalaikio prekės
Nike Išparduotuvė - didžiausias sporto aprangos ir avalynės asortimentas bei nuolaidos iki -70%.
audimas išparduotuvė vitrina
AUDIMAS IŠPARDUOTUVĖ
Sporto ir laisvalaikio prekės
Mūsų tikslas - kurti išskirtinai patogius drabužius tavo laisvalaikiui, suteikti galimybę megautis harmoningu, kupinu gyvybinės energijos gyvenimu.
helly hansen modelio iliustracija
SPORTLAND OUTLET
Sporto ir laisvalaikio prekės
SPORTLAND OUTLET yra tarptautinis garsiausių pasaulio sporto bei laisvalaikio prekinių ženklų prekes parduodančių išparduotuvių tinklas.