audimas išparduotuvė vitrina

AUDIMAS IŠPARDUOTUVĖ

AUDIMAS - aktyviam laisvalaikiui! AUDIMAS - vienas didžiausių sporto ir laisvalaikio drabužių gamintojų Rytų Europoje, kuria tam, kad aktyvūs žmonės jaustųsi laisvai, jaukiai ir patogiai. Šis prekinis ženklas atstovauja lietuvišką kokybę ir yra pripažintas tarptautinėje rinkoje. Svarbiausias AUDIMAS tikslas - kurti išskirtinai patogius drabužius aktyviems ir praktiškiems žmonėms, kurie kasdienybėje ieško balanso, siekia gyventi sąmoningai ir aktyviai. Aukštos kokybės aktyvaus laisvalaikio AUDIMAS apranga pasižymi keturiems metų laikams pritaikytais funkcionalumais, išskirtiniu komfortu bei optimaliu kainos ir kokybės santykiu. Siekiant išlaikyti aukštus kokybės standartus, apranga kuriama ir testuojama kartu su sporto bendruomenėmis ir ekspertais. AUDIMAS išparduotuvė Vilniuje Jums siūlo įvairų prekių asortimentą geriausiomis kainomis! AUDIMAS parduotuvėse kiekvienas atras savo pomėgius ir hobius kokybiškai išpildyti padėsiančią aprangą: įvairūs termo drabužiai, sportiniai kostiumai, liemenės, suknelės, maudymosi apranga, paltai, aukšos kokybės audimas striukės moterims ir vyrams bei daugelis kitų drabužių. Vilniuje esančioje AUDIMAS parduotuvėje atrasite ne tik drabužių, skirtų sportui ir aktyviam laisvalaikiui, bet ir įvairių aksesuarų, tokių kaip kuprinės, kepurės ir šalikai. AUDIMAS išparduotuvė Jus kasdien pasitiks aprangos išpardavimai bei įvairios nuolaidos, tad, be abejonės, atrasite tai, kas Jums tiks, patiks, leis patogiau ir efektyviau sportuoti bei judėti, esant skirtingoms klimato sąlygoms.

 

Parduotuvę rasite 2-ame aukšte.

Panašūs

sporto aprangos modeliai
NIKE
Sporto ir laisvalaikio prekės
Nike Išparduotuvė - didžiausias sporto aprangos ir avalynės asortimentas bei nuolaidos iki -70%.
audimas išparduotuvė vitrina
AUDIMAS IŠPARDUOTUVĖ
Sporto ir laisvalaikio prekės
Mūsų tikslas - kurti išskirtinai patogius drabužius tavo laisvalaikiui, suteikti galimybę megautis harmoningu, kupinu gyvybinės energijos gyvenimu.
helly hansen modelio iliustracija
SPORTLAND OUTLET
Sporto ir laisvalaikio prekės
SPORTLAND OUTLET yra tarptautinis garsiausių pasaulio sporto bei laisvalaikio prekinių ženklų prekes parduodančių išparduotuvių tinklas.