HALF PRICE

HALF PRICE

10:00-21:00
HALF PRICE

Šiuolaikinėje parduotuvėje siūlomas platus garsiausių pasaulyje prekės ženklų drabužių, avalynės ir aksesuarų asortimentas. 1925 kv. m ploto parduotuvė įsikūrusi antrajame Vilnius Outlet aukšte.

HalfPrice tinklas sparčiai plečiasi Lenkijoje, kur jau turi daugiau negu 100 parduotuvių, ir kitose Europos šalyse, įskaitant Austriją, Čekiją, Slovakiją, Kroatiją, Slovėniją, Rumuniją, Latviją ir Vengriją.

HalfPrice veikia pagal Off-price kainų verslo modelį, o tai reiškia, kad mūsų parduotuvėse galite įsigyti produktų už patrauklią kainą. Parduotuvėje rasite įvairių unikalių prekės ženklų, pavyzdžiui, iš Japonijos, JAV ar Skandinavijos šalių, kurių dažnai nerasi niekur kitur. Taip pat rasite gerai žinomų įvairių kainų kategorijų prekės ženklų – nuo tinklinių parduotuvių prekių iki aukštosios mados, pavyzdžiui, Vans, Champion, Benetton, Pinko, Reebok, Fila, DKNY, Gucci, Off White, Moschino, ir daugelį kitų.

Visi produktai atkeliauja tiesiai iš gamintojų, jų partnerių arba platintojų visame pasaulyje, todėl garantuojamas jų originalumas. HalfPrice klientai ras platų gaminių asortimentą. Parduotuvėje siūlomi originalūs drabužiai, avalynė, aksesuarai, namų dekoro prekės, sporto įranga, produktai naminiams gyvūnams.

Kviečiame visus vilniečius ir aplinkinių rajonų gyventojus apsilankyti naujojoje HalfPrice parduotuvėje Vilnius Outlet.

 

Parduotuvę rasite 2-ame aukšte.

 

Panašūs

TOWMY
TOWMY
Parduotuvės
Towmy– parduotuvė, skirta moterims ieškančioms stilingų, patogių bei kokybiškų viršutinių drabužių.
XS ŽAISLAI OUTLET
XS ŽAISLAI OUTLET
Parduotuvės
„XS Žaislai OUTLET“ – pirmoji ir vienintelė „XS Žaislai“ išparduotuvė Lietuvoje.
HALF PRICE
HALF PRICE
Parduotuvės
Half Price debiutuoja Vilniuje – populiarus mažmeninės prekybos tinklas atidarė savo parduotuvę Vilnius Outlet.