TOWMY

TOWMY

Towmy– parduotuvė, skirta moterims ieškančioms stilingų, patogių bei kokybiškų viršutinių drabužių. Pas mus rasite didelę striukių modelių, spalvų bei dydžių įvairovę. Prekiaujame itin kokybiškais  italų dizaino gaminiais (Towmy, Chiago) .

 

Towmy prekinio ženklo produkcija kuriama atsižvelgiant į šiuolaikinės veiklios moters poreikius. Šie gaminiai pasižymi itin kokybiškais audiniais, atspariais vandeniui bei vėjui. Žieminėse striukėse be tradicinio pūko, naudojamas ypač klienčių pamėgtas ir vertinamas biopūko užpildas, kuris ne tik puikai palaiko šilumą, bet ir yra lengvai prižiūrimas. Mūsų parduotuvėje taip pat galite rasti Towmy prekinio ženklo didelių ir labai didelių dydžių striukių moterims.

 

Chiago prekinis ženklas- tai kokybės ir stiliaus garantas. Kuriant šią produkciją naudojamos dviejų audinių kombinacijos, kurios sukuria stilingą įvaizdį. Šio gamintojo gaminiai yra ypač vertinami klienčių, kurios nori atrodyti stiligai kiekvieną dieną. Modelių bei dydžių įvairovė nepaliks abejingų.

 

Mus rasite 2-ame aukšte.

Panašūs

TOWMY
TOWMY
Parduotuvės
Towmy– parduotuvė, skirta moterims ieškančioms stilingų, patogių bei kokybiškų viršutinių drabužių.
XS ŽAISLAI OUTLET
XS ŽAISLAI OUTLET
Parduotuvės
„XS Žaislai OUTLET“ – pirmoji ir vienintelė „XS Žaislai“ išparduotuvė Lietuvoje.
HALF PRICE
HALF PRICE
Parduotuvės
Half Price debiutuoja Vilniuje – populiarus mažmeninės prekybos tinklas atidarė savo parduotuvę Vilnius Outlet.